Wyślij wiadomość
Dom > produkty > Linia do produkcji puszek >
Linia produkcyjna puszek 75Kw 5L, maszyna do produkcji puszek chemicznych do malowania proszkowego

Linia produkcyjna puszek 75Kw 5L, maszyna do produkcji puszek chemicznych do malowania proszkowego

Linia do produkcji puszek o mocy 75 kW

linia do produkcji puszek o pojemności 5 litrów

maszyna do produkcji puszek chemicznych do malowania proszkowego

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

Delicacy

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

DP-007

Skontaktuj się z nami
Poproś o wycenę
Szczegóły produktu
Kolor:
Dostosowane
automatyczny:
TAK
Orzecznictwo:
CE
Moc (w):
35 kW
Stan:
Nowy
Gwarancja:
1 rok
Zapewniona obsługa posprzedażna:
Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie online, wsparcie techniczne wideo
Napięcie:
380 V/50 HZ, 380 V, dostosowane, 220 V/380 V, 3 fazy 380 V/220 V/415 V 50 Hz
Typ:
Linia do produkcji puszek
Nazwa produktu:
Linia do produkcji puszek
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Szczegóły pakowania
Drewniane pudełko / Dostosowane
Czas dostawy
30
Możliwość Supply
15 ZESTAWÓW/miesiąc
Opis produktu

Stalowe wiadra do farb chemicznych Linia produkcyjna Elektrostatyczne nity punktowe Powłoka proszkowa Metalowa maszyna do produkcji puszek

 

1. WPROWADZENIE DO MAŁYCH OKRĄGŁYCH PUSZEK

 

Jest to 3-częściowa puszka (w większości wykonana z blachy białej) składająca się z korpusu puszki, wieczka i dna.Puszka ma okrągły kształt.Pojemność puszki wynosi zwykle 0,5-5 l, średnica 50-180 mm i wysokość 80-320 mm.

Puszki są szeroko stosowane do chemikaliów, farb, oleju smarowego itp.

 
2. PODSTAWOWE SPECYFIKACJE I PROCES PRODUKCJI AUTOMATYCZNEJ LINI DO PRODUKCJI MAŁYCH OKRĄGŁYCH Puszek​

 

Linia produkcyjna ma zastosowanie do automatycznej produkcji małych okrągłych puszek 0,5L-5L.

Zakres średnic puszek: 50-180mm

Zakres wysokości puszek: 80-320mm

Zdolność produkcyjna: 55-60 cpm.

Całkowita moc: około 75Kw

Potrzebna powierzchnia: około 100㎡

Wymagana siła robocza: 3-4 pracowników

Techniczny przepływ pracy: cięcie wzdłużne korpusu - zaokrąglanie - spawanie korpusu - powlekanie spoin wewnętrznych i zewnętrznych - górne i dolne kołnierze - łączenie dolne - obracanie - łączenie górne - zgrzewanie ucha - testowanie szczelności - pakowanie.

 

3. UKŁAD LINII PRODUKCYJNEJ

 

Linia produkcyjna puszek 75Kw 5L, maszyna do produkcji puszek chemicznych do malowania proszkowego 0

 

 

 

Linia produkcyjna puszek 75Kw 5L, maszyna do produkcji puszek chemicznych do malowania proszkowego 1

 

 

4. ZALETY I WADY W PEŁNI AUTOMATYCZNEJ LINI DO PRODUKCJI KUBŁA STOŻKOWEGO​

 

Zalety: cała linia produkcyjna przyjmuje automatyczny system sterowania programowaniem komputerowym, w pełni realizując w pełni automatyczną pracę linii montażowej. Do zakończenia działania całej linii produkcyjnej potrzeba tylko 1-2 pracowników. Cała linia produkcyjna ma dużą szybkość produkcji, wysoką wydajność wydajność, automatyczny system wykrywania błędów i niski współczynnik odrzuceń.
Wady: w porównaniu z półautomatyczną linią produkcyjną początkowy kapitał inwestycyjny jest większy.W przypadku przedsiębiorstw rozpoczynających działalność zaleca się stosowanie półautomatycznej linii produkcyjnej z mniejszym kapitałem.

 

5. PORÓWNANIE PRODUKTÓW DELIKATNYCH I PRODUKTÓW RÓWNOWAŻNYCH

 

Delikatne produkty: dzięki profesjonalnemu projektowi cała linia produkcyjna może osiągnąć szybką wymianę podwójnych i potrójnych szwów, regulowaną rozszerzającą się formę żebrową, precyzyjną współpracę importowanej szyny prowadzącej i profilu w połączeniu z serwomotorem, aby zapewnić system przenoszenia szybkiego przepływu.Osiem rolek może uszczelnić głowicę, a jakość uszczelnienia puszki jest stabilna i szybka.Jednocześnie głowica uszczelniająca jest specjalnie zaprojektowana, która charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i wysoką wydajnością.

Produkty z tej samej branży: cała linia produkcyjna może osiągnąć jedynie produkcję podwójnego lub potrójnego szwu.Rozszerzająca się forma jest stała i nie można jej dowolnie regulować.Wspólny profil i tor domowy, w połączeniu z koordynacją ruchową, brakiem stabilności i celności.W głowicy zaklejarki do puszek znajdują się tylko cztery rolki, więc jakość i szybkość będą miały pewien wpływ.W tym samym czasie głowica maszyny przyjmuje staromodny design, a hałas produkcyjny jest duży.

 

6. PRZEMYSŁ APLIKACYJNY

 

Ta linia produkcyjna ma zastosowanie do produkcji metalowych okrągłych puszek dla przemysłu spożywczego, medycznego, chemicznego, farb, oleju spożywczego i innych gałęzi przemysłu.Może być również stosowany do produkcji puszek na żywność, puszek na farby, puszek na olej jadalny, puszek na farbę, puszek na mleko w proszku, puszek aerozolowych itp.

 

7. OBOWIĄZUJĄCE KRAJE I REGIONY

 

Dotyczy krajów lub regionów, w których siła robocza jest trudna, niestabilna lub wysoko płatna.Na przykład: Malezja, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Tajlandia, Indie, Dubaj i tak dalej.

Dotyczy krajów lub regionów o wysokiej wydajności i wysokiej jakości produktu.Na przykład: Arabia Saudyjska, Dubaj, Rosja, Kanada, Korea Południowa, Turcja i tak dalej.

 

8.DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRODUKTY DELIKATNE?​

 

1. Założona 20 lat temu technologia Delicacy jest dobrze znaną marką w chińskim przemyśle.
2. Delikatna technologia ma silny zespół techniczny i profesjonalną obsługę posprzedażną, aby zapewnić klientom projekt pod klucz i kompleksową obsługę.
3. Po wybraniu produktów Delicacy technology, Delicacy technology zapewni Państwu najbardziej profesjonalne doradztwo techniczne i wskazówki od wyboru materiału, drukowania i składu, instalacji, uruchomienia do sprawnej produkcji

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do produkcji puszek Sprzedawca. 2012 can-makingmachine.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.